PS Imago (SPSS)

Indywidualny numer aktywacyjny uzyskuje się od lokalnego administratora licencji SPSS (jrlechni@uw.edu.pl), po uprzednim złożeniu karty rejestracyjnej i jej osobistym uwierzytelnieniu (karta rejestracyjna). W razie posiadania komputerów z systemem macOS należy wyraźnie zaznaczyć ten fakt w wiadomości, gdyż kody nie są jednakowe dla wszystkich systemów operacyjnych.

Uniwersytet zakupił rozszerzoną wersję PS IMAGO PRO Academic, zawierającą IBM SPSS oraz nowe moduły i funkcjonalności. Opis pakietu PS IMAGO PRO znajdziecie Państwo na stronie:
http://dwi.it.uw.edu.pl/typowe-licencje/licencje-ogolnouczelniane/spss/.

Dostawca daje wsparcie do wersji PS IMAGO PRO 6.0, 5.1 i 5.0. Przypominamy też że warunki licencji PS IMAGO zobowiązują do instalacji na systemie Windows całego pakietu PS IMAGO, niedozwolone jest instalowanie tylko poszczególnych modułów SPSS (nie dotyczy iOS i Linux). Linki do pobrania oprogramowania:

wersja 5.0: http://oprogramowanie.net.uw.edu.pl/SPSS/2019/

wersja 6.0: http://oprogramowanie.net.uw.edu.pl/SPSS/2020/

Prosimy o powoływanie się na numer licencji (449) we wszelkich kontaktach – zarówno telefonicznych, jak i pisemnych – z Predictive Solutions. Posługiwanie się tym numerem przyspieszy proces obsługi przez serwis techniczny.

Posted in Oprogramowanie, statystyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *