Pan Mariusz Porczek
mt.porczek@uw.edu.pl

Dzień dobry,

Dane są coraz częściej docenianym źródłem przewagi konkurencyjnej i podstawą do podejmowania decyzji. Wiele firm zmaga się z wyzwaniem zapewnienia użytkownikom końcowym sprawnego dostępu do danych zintegrowanych z różnych źródeł, takich jak hurtownie, bazy, pliki, systemy, big data, chmura, IoT itd. Dzieje się tak szczególnie w sytuacji rosnących potrzeb w zakresie analityki i raportowania, do których używane są równolegle różne narzędzia (począwszy od Excela).

Kiedy wdrożenie kolejnej fizycznej hurtowni danych jest zbyt kosztowne czy czasochłonne, rozwiązaniem może być wirtualizacja danych, czyli logiczna hurtownia danych.

Dowiedz się więcej już 26 maja o godz. 11:00 w czasie webinarium „Dane na żądanie, czyli wirtualizacja danych na potrzeby analityki” .

Omówimy najważniejsze cechy wirtualizacji oraz możliwości jej zastosowania. Zaprezentujemy też rozwiązanie TIBCO Data Virtualization i przedstawimy przykłady firm, które wdrożyły logiczne hurtownie danych, dzięki czemu odniosły wymierne korzyści.

Zachęcam do zapisu. Liczba miejsc ograniczona.

W razie pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam serdecznie 
Rafał Wajda  

www.StatSoft.pl
ul. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków
tel. 12 428 43 00, faks 12 428 43 01, r.wajda@statsoft.pl

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są tutaj.
Wiadomość wysłana na adres: mt.porczek@uw.edu.pl.
Jeżeli nie życzy Pan sobie otrzymywać od nas w przyszłości informacji drogą elektroniczną, proszę kliknąć tutaj.
Jeżeli życzy Pan sobie zaprzestania przetwarzania Pana danych osobowych przez naszą firmę, proszę kliknąć tutaj. Operacja ta jest nieodwracalna i w szczególności może uniemożliwić korzystanie z pomocy technicznej, zasobów z naszej strony internetowej itp.