Na skróty -> | Spis Pracowników | Plany Zajęć | Kontakt | PL EN|

Samorząd doktorantów w roku akademickim 2014/2015

Wydziałowa Rada Doktorantów:
  • mgr Maksym Łaszewski (m.laszewski@student.uw.edu.pl)
  • mgr Anna Markowska (anna.markowska@uw.edu.pl)
  • mgr Kinga Nelken (kinganelken@wp.pl)
  • mgr Tomasz Panecki – przewodniczący (tpanecki@uw.edu.pl)
Delegaci do Komisji Stypendialnej:
  • mgr Maksym Łaszewski (m.laszewski@student.uw.edu.pl)
  • mgr Kinga Nelken (kinganelken@wp.pl)
  • mgr Marta Werka (martawerka@gmail.com)
Delegat do Komisji Dydaktycznej:
  • mgr Katarzyna Tomasik (ktomasik@outlook.com)
Delegat do Komisji ds. Jakości Kształcenia:
  • mgr Małgorzata Wojtaszczyk (pokrzywnicka.m@gmail.com)
Delegat do Komisji Wyborczej:
  • mgr Adriana Marcinkowska-Ochtyra (adriana.marcinkowska@uw.edu.pl)
Delegaci do Rady Wydziału:
  • mgr Marlena Kycko (marlenakycko@gmail.com)
  • mgr Tomasz Panecki (tpanecki@uw.edu.pl)