Wszystkie aktualności

Ankiety oceniające zajęcia dydaktyczne w sem. letnim 2016/17 (2016L)

27 czerwca - 23 lipca 2017

Szanowni Studenci,
jak co semestr zapraszamy do wypełniania (w USOSweb) ankiet oceniających zajęcia dydaktyczne prowadzone na  Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW. Ankiety będą aktywne od 27 czerwca do 23 lipca 2017.
Aby przystapić do ich wypełnienia należy zalogować się do USOSweb, wybrać w menu opcję „Dla studentów”, a następnie zakładkę „Ankiety”.
Każda ankieta składa się z 10 pytań, należy wybrać jedną odpowiedź. Można również dodać komentarz.

Ankiety dotyczą osób prowadzących zajęcia dydaktyczne, należy więc pamiętać, że jeśli zajęcia prowadziły dwie lub więcej osób, to oddzielnie ocenia się każdego prowadzącego. Ankiety są w pełni  anonimowe, a ich wyniki posłużą podniesieniu poziomu prowadzonych na naszym Wydziale zajęć dydaktycznych.

Ankiety oceniające zajęcia terenowe bądą przeprowadzone pod koniec września br.

ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA ANKIET !!!