Dzień Otwarty na UW

22 kwietnia 2017 - Kampus Główny UW

22 kwietnia 2017 r. na kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28) zaprezentują się wszystkie uczelniane jednostki. Będzie można porozmawiać z wykładowcami i studentami, poznać zasady rekrutacji i pospacerować po zabytkowym kampusie. Planowane są również różne atrakcje dla odwiedzających.

Z ofertą Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych będzie można zapoznać się w godz. 11:00-11:50 w sali 215 w Budynku Starej Biblioteki. Jeżeli interesujesz się geografią lub gospodarką przestrzenną i chciałbyś u nas studiować, to zajrzyj również koniecznie na nasze stanowisko, które będzie czynne w trakcie całego Dnia Otwartego. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie Uniwersytetu Warszawskiego (link)