Wszystkie aktualności

Kongres Geografii Polskiej

12-14 kwietnia 2018

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością informujemy, że w 2018 roku, w ramach Roku Polskiej Geografii, z okazji 100-lecia Geografii na Uniwersytecie Warszawskim i 100-lecia Polskiego Towarzystwa Geograficznego, odbędzie się Kongres Geografii Polskiej.
Kongres zostanie zorganizowany w dniach 12-14 kwietnia 2018 roku na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego, we współpracy z Polskim Towarzystwem Geograficznym, Komitetem Nauk Geograficznych PAN oraz Konferencją Kierowników Jednostek Geograficznych.
Zapraszamy do zapoznania się z I Komunikatem. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres poczty elektronicznej kongresgeografii@uw.edu.pl.
Serdecznie zapraszamy do udziału w tym ważnym dla całej społeczności geografów wydarzeniu!

Komitet Organizacyjny Kongresu Geografii Polskiej

Komunikat 1