T. 62.3, s. 109-139

Clusters as the example of cooperation in tourism sector – a case study of The Elbląg’s Tourism Cluster

Joanna ZIELIŃSKA-SZCZEPKOWSKA
Uniwersytet Warmińsko‐Mazurski,
Wydział Nauk Ekonomicznych,
Katedra Polityki Gospodarczej i Regionalnej
email: joanna.zielinska@uwm.edu.pl

Słowa kluczowe: klastry turystyczne, konkurencyjność, Elbląski Klaster Turystyczny, województwo warmińsko-mazurskie

Key words: tourism clusters, competitiveness, Elbląg’s Tourism Cluster, Warmia-
Masuria Province

Zalecany sposób cytowania / Cite as: Zielińska-Szczepkowska J., 2017, Klastry jako przykład współdziałania w sektorze turystyki – studium przypadku Elbląskiego Klastra Turystycznego, Prace i Studia Geograficzne, 62.3, Wydział Geografii i Studiów Regionalnych, Uniwersytet Warszawski, Warszawa, 109-139.

Pobierz cały tekst w pdf / Get full text (pdf format)

Posted in Artykuły, Tom 62 zeszyt 3, ZIELIŃSKA-SZCZEPKOWSKA Joanna and tagged , , , , , , , .