Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 na WGSR UW

26 września br. w Auli Starej Biblioteki UW odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego.
W uroczystości brali udział studenci I roku Geografii, Gospodarki Przestrzennej, Dziekani i pracownicy WGSR oraz zaproszeni goście. Uroczystości otworzył Dziekan Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych prof. dr. hab. Maciej Jędrusik. Po Hymnie Polski i przywitaniu przez Dziekana, studenci I roku złożyli ślubowanie, a najlepsi z nich otrzymali legitymacje studenckie z rąk Dziekana. Wykład inauguracyjny „Zdrowe miasta, czyli primum non nocere” wygłosiła dr hab. Izabella Łęcka.
Piękną oprawę muzyczną zapewnił Chór Akademicki Uniwersytetu Warszawskiego.

Fotograficzna relacja z tego wydarzenia jest dostępna na naszej stronie Facebookowej (zobacz)

kategoria Aktualności WGSR, PROMOCJA.