Nowa strona internetowa WGSR UW

Szanowni Państwo! Oddajemy w Wasze ręce nową stronę internetową Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych.

Konieczność zbudowania nowej strony internetowej wyniknęła ze względów bezpieczeństwa, ale też chęci poprawy funkcjonalności i czytelności naszej wizytówki w świecie Internetu. Obecny wygląd nawiązuje do schematów i szablonów przyjmowanych na potrzeby różnych jednostek uniwersyteckich.

Prosimy o wyrozumiałość w pierwszych tygodniach funkcjonowania nowej strony internetowej. Na pewno zdarzać się będą pewne mankamenty, które będziemy sukcesywnie naprawiać i usuwać. Strona będzie jeszcze ewoluować. Będą pojawiać się nowe treści, drobnej zmianie ulegnie też szata graficzna, wielkość czcionek itp. Wszystko to ma na celu zwiększenie funkcjonalności i “przyjazności” dla odbiorców.

Prosimy również o zgłaszanie zauważonych błędów, czy to dotyczących funkcjonalności, czy też treści. Po ich usunięciu planujemy przeprowadzić szkolenie dla osób, które będą wprowadzać nowe treści na stronach poszczególnych jednostek naszego Wydziału. Do tego czasu prosimy o zgłaszanie wszelkich nowych treści, które chcieliby Państwo opublikować na stronie do zespołu redakcyjnego, na adres strona.wgsr@uw.edu.pl

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa spełni Państwa oczekiwania i będzie dobrą wizytówką naszego Wydziału.

Jarosław Suchożebrski (redakcja merytoryczna strony WWW)

Marta Jankowska (redakcja techniczna strony WWW)

Odnośnik do danych kontaktowych obsługi internetowej WGSR (link)

kategoria Aktualności Doktoranckie, Aktualności Pracownicze, Aktualności Studenckie, Aktualności WGSR, PROMOCJA, Wiadomości administratora strony.