Spotkanie Absolwentów WGSR UW – 14 kwietnia 2018

14 kwietnia 2018 r. na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW odbędzie się Spotkanie  Absolwentów  wszystkich roczników kierunków Geografia i Gospodarka Przestrzenna. Okazją ku temu jest 100-lecie Geografii na Uniwersytecie Warszawskim oraz 100-lecie Polskiego Towarzystwa Geograficznego.  Z tej okazji w dniach 12-14 kwietnia 2018 r. na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW odbędzie się Kongres Geografii PolskiejW pierwszych dwóch dniach Kongres będzie stanowił forum obchodów jubileuszowych oraz sesji i spotkań naukowych, w dniu trzecim będzie zaś miejscem organizacji Święta Geografii Spotkania Absolwentów.

Wiecej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Absolwenci

Zapraszamy również do obserwowania Wydarzenia “Spotkanie Absolwentów WGSR UW” na naszym profilu w serwisie Facebook oraz do dołączenia do grupy Absolwenci WGSR UW.

Posted in Absolwenci, Aktualności Pracownicze, PROMOCJA.