Rejestracja na zajęcia na semestr zimowy 2018/19 (2018Z)

30 maja 2018 o godz. 21:00 rozpocznie się w UOSweb pierwsza tura rejestracji na zajęcia “wydziałowe” dla studentów studiów stacjonarnych I stopnia (licencjatów).

Przed przystąpieniem do rejestracji prosimy o uważne zapoznanie się z programem studiów i planem zajęć na semestr zimowy 2018/19.

Programy studiów i plany zajęć znajdują się na stronie http://wgsr.uw.edu.pl/wgsr/index.php/pl/studenci/plany-zajec-i-program-studiow/

Szczegóły po “kliknięciu” na odpowiedni kierunek i rok studiów:
Geografia 2 rok
Geografia 3 rok
Gospodarka przestrzenna 2 rok
Gospodarka przestrzenna 3 rok.

Rejestracja na zajęcia 1 roku studiów licencjackich odbędzie się we wrześniu.

Rejestracja dla studentów studiów II stopnia (magisterskich) rozpocznie się 12 czerwca 2018. Szczegóły rejestracji będą podane w terminie późniejszym.

Posted in Aktualności Dziekanatu, Aktualności studenckie, Aktualności studiów stacjonarnych, Aktualności WGSR, brak kategorii, PROMOCJA.