ERASMUS+, zasady wstępnej kwalifikacji studentów i doktorantów – spotkanie z koordynatorem ds. mobilności na WGSR UW

17 stycznia 2019 r. o godz. 17:00, w sali 102 odbędzie się spotkanie z koordynatorem ds. mobilności na WGSR UW, dr. Dariuszem Woronko, na którym zostanie zaprezentowany regulamin, program, zasady rekrutacji oraz inne niezbędne informacje dotyczące projektu „Erasmus – Mobilność edukacyjna” (ERASMUS+).

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem (w roku akademickim 2019/2020) na zagraniczne studia częściowe (SMS) ze stypendium Erasmus do uczelni z tzw. “Krajów programu”, serdecznie na to spotkanie zapraszamy.

Obok znajduje się link do strony z ogólnymi zasadami wstępnej kwalifikacji studentów i doktorantów.

Jednocześnie informujemy, że “Rejestracja na częściowe studia zagraniczne Programu Erasmus na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW w roku akademickim 2019/2020” będzie uruchomiona w USOSweb od 21 stycznia 2019 r.

Posted in ARCHIWUM WIADOMOŚCI.