Plany zajęć na semestr letni 2019/20 (2019L)

W związku z rozpoczynającym się 17 lutego 2020 nowym semestrem studiów, prosimy wszystkich pracowników (prowadzących zajęcia) i studentów naszego Wydziału o sprawdzenie (na  swoich kontach w USOSweb) planów zajęć na semestr letni 2019/20.

W ostatnim czasie nastąpiły niewielkie (ale istotne) zmiany w planach zajęć, szczególnie jeśli chodzi o sale, w których będą odbywały się zajęcia. Prosimy o sprawdzenie, czy zajęcia nie kolidują ze sobą oraz o sprawdzenie poszczególnych terminów spotkań i sal, w których będą odbywały się zajęcia (“klikając” na przedmiot można wyświetlić terminy spotkań). Szczególną uwagę należy zwrócić na zajęcia trwające przez część semestru (np. zajęcia 15 godzinne).

Jednocześnie informujemy, że w nadchodzącym semestrze jest aż 17 spotkań środowych. Dlatego też jedno spotkanie (8.04.2020) zostało odgórnie usunięte z planu zajęć (informacja była przekazana na ostatniej Radzie Wydziału). W ten dzień będą odrabiane zajęcia piątkowe (ponieważ piątków tym semestrze będzie tylko 13).

Bardzo ważne!!!
W związku z remontem sali 107, zajęcia z tej sali zostały (w pierwszych dwóch tygodniach) przeniesione do innych sal. Prosimy koniecznie sprawdzić, do której sali zostały one czasowo przeniesione.

Posted in Aktualności Doktoranckie, Aktualności Dziekanatu, Aktualności Pracownicze, Aktualności studenckie, Aktualności studiów niestacjonarnych, Aktualności studiów stacjonarnych, Aktualności WGSR, PROMOCJA.