Plany zajęć na semestr letni 2019/20 (2019L)

W związku z rozpoczynającym się 17 lutego 2020 nowym semestrem studiów, prosimy wszystkich pracowników (prowadzących zajęcia) i studentów naszego Wydziału o sprawdzenie (na  swoich kontach w USOSweb) planów zajęć na semestr letni 2019/20.

W ostatnim czasie nastąpiły niewielkie (ale istotne) zmiany w planach zajęć, szczególnie jeśli chodzi o sale, w których będą odbywały się zajęcia. Prosimy o sprawdzenie, czy zajęcia nie kolidują ze sobą oraz o sprawdzenie poszczególnych terminów spotkań i sal, w których będą odbywały się zajęcia („klikając” na przedmiot można wyświetlić terminy spotkań). Szczególną uwagę należy zwrócić na zajęcia trwające przez część semestru (np. zajęcia 15 godzinne).

Jednocześnie informujemy, że w nadchodzącym semestrze jest aż 17 spotkań środowych. Dlatego też jedno spotkanie (8.04.2020) zostało odgórnie usunięte z planu zajęć (informacja była przekazana na ostatniej Radzie Wydziału). W ten dzień będą odrabiane zajęcia piątkowe (ponieważ piątków tym semestrze będzie tylko 13).


Bardzo ważne!!!
W związku z remontem sali 107, zajęcia z tej sali zostały (w pierwszych dwóch tygodniach) przeniesione do innych sal. Prosimy koniecznie sprawdzić, do której sali zostały one czasowo przeniesione.

Posted in ARCHIWUM WIADOMOŚCI.