Ogłoszenie Kierownika Jednostki Dydaktycznej dotyczące organizacji egzaminów i zajęć na WGSR UW

Szanowni Państwo – Drodzy Studenci,

w związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego

  1. egzaminy dyplomowe, zaplanowane w terminie 18 – 26 marca nie odbędą się. Nowe terminy zostaną wyznaczone, w momencie przywrócenia zajęć na UW.
  2. Komisyjne sprawdzenie wiadomości zostanie wyznaczone po przywróceniu zajęć na UW
  3. Trwa rozliczanie semestru zimowego, przypominam o składaniu podań o warunkowe zaliczenie etapu studiów i podań o wydłużenie terminu złożenia prac dyplomowych (termin mija 20.03.2020).
  4. Zgodnie z rozporządzeniem ministra, ważność ELS i ELD została automatycznie przedłużona do 31 maja 2020 r.
  5. Przypominam o rozpoczęciu zajęć on – line w poniedziałek 23.03. Zostałam poinformowana, że niektóre zajęcia prowadzone zdalnie rozpoczynają się w tym tygodniu, bardzo proszę o zgłaszanie (drogą mailową majkor@uw.edu.pl) wszelkich trudności w kontaktach z prowadzącymi zajęcia, bądź z dostępem do materiałów.
  6. Studentów III roku licencjatu i II roku studiów magisterskich proszę o pozostawanie w kontakcie mailowym z opiekunami prac dyplomowych.

Życzę Państwu pogody ducha, cierpliwości i wyrozumiałości,  w zdobywaniu nowych doświadczeń podczas studiowania on-line. Jest to duże wyzwanie dla całego Uniwersytetu. Ma mam nadzieję, że na naszych obu kierunkach zajęcia będą przebiegały sprawnie. Na razie nie mam wiadomości o wydłużeniu semestru – proszę więc o terminowe wykonywanie zadawanych prac.

Jestem do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym.

Maria Korotaj – Kokoszczyńska

Posted in ARCHIWUM WIADOMOŚCI.