Rejestracja na Spotkanie Absolwentów

Szanowni Państwo!
W związku z dużym zainteresowaniem system rejestracyjny pozostanie otwarty do dnia 19 marca. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Spotkaniu!
Informacje ogólne

W dniu 14 kwietnia 2018 r. na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW odbędzie się Spotkanie  Absolwentów  wszystkich roczników kierunków Geografia i Gospodarka Przestrzenna. Okazją ku temu są dwa szczególne jubileusze – w  2018 r. przypada 100-lecie Geografii na Uniwersytecie Warszawskim oraz 100-lecie Polskiego Towarzystwa Geograficznego.

Program

Początek Spotkania Absolwentów został zaplanowany na 14 kwietnia 2018 r. na godzinę 16:00. W ramach spotkania przewidujemy m.in. wystawy i prezentacje multimedialne, spotkania towarzyskie, wspólne zdjęcie oraz jubileuszowy tort.

Zapraszamy również wszystkie zainteresowane osoby do dołączenia do grupy Absolwenci WGSR w serwisie Facebook. Mamy nadzieję, że stanie się ona forum, na którym wszyscy absolwenci geografii i gospodarki przestrzennej będą mogli wymieniać się informacjami i wspomnieniami  i gdzie będą mieli możliwość zarówno odnowić znajomości sprzed lat, jak i zawrzeć nowe. Zachęcamy także do obserwowania wydarzenia Spotkanie Absolwentów na naszym wydziałowym profilu w serwisie Facebook.

Jednocześnie zapraszamy do wzięcia udziału w Święcie Geografii, które odbędzie się tego samego dnia (14 kwietnia w godz. 10:00-15:00) w ramach Kongresu Geografii. Podczas Święta Geografii zostanie zorganizowanych wielu wydarzeń o charakterze popularno-naukowym. Wydarzenia te są planowane z myślą o wszystkich zainteresowanych tematyką badań geograficznych – uczniach, nauczycielach, absolwentach i wszystkich, którym geografia jest zawodowo lub hobbystycznie bliska.

Uczestnictwo w Święcie Geografii nie wymaga wnoszenia opłaty ani rejestracji w systemie rejestracyjnym Kongresu.

Rejestracja

W celu zgłoszenia się na Spotkanie Absolwentów prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego, zamieszczonego poniżej, do dnia 19 marca 2018 r. Udział w Spotkaniu Absolwentów wiąże się z opłatą rejestracyjną w wysokości 50 zł, w ramach której zapewniamy m.in. poczęstunek i zestaw okolicznościowych pamiątek.  Osoby towarzyszące prosimy o zachowanie pełnych warunków rejestracji.

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać fakturę, bardzo prosimy zaznaczyć w formularzu odpowiednią opcję i przesłać mailem dane niezbędne do wystawienia faktury (adres mailowy: absolwent.wgsr@uw.edu.pl).  Możliwa jest także płatność poprzez system PayU.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Spotkanie Absolwentów  – formularz rejestracyjny

(Wypełnienie pól oznaczonych * jest wymagane)

Imię *

Nazwisko *

Nazwisko na dyplomie

Rok rozpoczęcia studiów*

Specjalizacja *

e-mail *

Proszę o wystawienie faktury

InstytucjaOsoba fizyczna