Rekrutacja krok po kroku

  1. Utwórz konto osobiste w systemie IRK (Internetowa Rejestracja Kandydatów – https://irk.oferta.uw.edu.pl/pl/auth/register/consent/).
  2. Po zalogowaniu się w systemie, z katalogu kierunków (https://irk.oferta.uw.edu.pl/pl/offer/PELNE2019/) wybierz odpowiedni rodzaj i kierunek studiów (np. studia I stopnia, kierunek Geografia).
  3. Gdy wejdziesz na opis kierunku studiów i zasad rekrutacji, wciśnij przycisk „Zapisz się” (pamiętaj, że zapisów można dokonywać dopiero od 5 czerwca 2019). Przejdź kolejne kroki, przez które przeprowadzą Cię polecenia systemu.
  4. Czekaj na wyniki rekrutacji. Wyniki rekrutacji zostaną zamieszczone na Twoim koncie osobistym IRK (sprawdzaj je często) oraz na stronie Rekrutacji WGSR UW.
  5. Nie przejmuj się, gdy w pierwszej turze składania dokumentów nie będziesz jeszcze zakwalifikowany, a jedynie znajdziesz się na liście rezerwowej. Pamiętaj, że kandydaci zapisują się na kilka kierunków i niekoniecznie wszyscy muszą wybrać Geografię lub Gospodarkę przestrzenną. Na przykład w rekrutacji w 2018 roku ostatnie osoby, które zostały przyjęte na studia stacjonarne I stopnia miały numery na liście rankingowej, odpowiednio: na Geografię (289 na 413 zarejestrowanych osób), na Gospodarkę przestrzenną (232 na 409 zarejestrowanych osób). Czekaj więc na przesunięcia na liście rankingowej.
  6. Gdy otrzymasz informację, że zostałeś zakwalifikowany na studia, dostarcz dokumenty w wyznaczonym terminie (odpowiednia informacja będzie podana na koncie osobistym w IRK).
  7. Przyjdź na zajęcia!!!

 

Programy studiów dla studentów rozpoczynających studia w 2019 roku:

 

Kontakt z Komisją rekrutacyjną:
e-mail: rekrutacja.wgsr@uw.edu.pl; tel.: +48 (22 ) 55-21-519 (pn., wt. i czw., w godz. 10-15)