Zmiany w funkcjonowaniu WGSR

Ze względu na nowe Zarządzenie Rektora UW z 16 października br. dotyczące zasad funkcjonowania oraz nauczania na Uniwersytecie Warszawskim (https://www.uw.edu.pl/zmiany-w-funkcjonowaniu-uw-w-czasie-pandemii) informuję, że od dzisiaj (20 października br.) aż do odwołania budynek WGSR będzie otwarty w dni robocze (poniedziałek – piątek) w godz. 7.30 – 17.30. W weekendy budynek Wydziału będzie zamknięty.

Jeżeli ktoś z Państwa musiałby z jakiś bardzo ważnych powodów skorzystać w dni robocze z pomieszczeń znajdujących się w budynku Wydziału w innych godzinach niż podane powyżej, proszę zgłosić to na adres: globus@uw.edu.pl, nie później niż 1 dzień roboczy przed planowaną zmianą godzin.

Przypominam, że w budynku Wydziału dla bezpieczeństwa własnego oraz innych osób przebywających w gmachu nosimy maseczki, a także utrzymujmy reżim sanitarny: myjemy i dezynfekujemy ręce oraz zachowujemy odstępy.

Przypominam również, że w pokoju 15 (korytarz Zakładu Kartografii) przygotowaliśmy „izolatorium”, gdzie do momentu zastosowania odpowiednich procedur osoby, które poczują się gorzej będą mogły pozostać, żeby nie narażać innych pracowników. Informacja dotyczącą procedury postępowania w przypadku pojawienia się objawów dających podejrzenie o zakażeniu COVID-19 w załączeniu.

Dyrektor Administracyjny WGSR UW
Kinga Rucińska

Załącznik: Procedura postępowania w przypadku pojawienia się objawów…

Posted in Aktualności Doktoranckie, Aktualności Dyrektora Administracyjnego Wydziału, Aktualności Pracownicze, Aktualności studenckie, COVID-19, PROMOCJA.