Zamawianie zajęć na platformie Kampus

Centrum Kompetencji Cyfrowych UW informuje, że zamawianie zajęć prowadzonych na platformie Kampus w semestrze letnim 2021/2021 odbywa się przez formularz dostępny pod adresem: https://kampus-student2.ckc.uw.edu.pl/local/comerequest/request.php (logowanie kontem CAS).

Szczegółową procedurę zamawiania zajęć zdalnych na platformie Kampus znajdą Państwo w „Niezbędniku prowadzącego” w sekcji „Jak zamówić swoją przestrzeń na zajęcia online?” oraz na stronie https://zajeciazdalne.ckc.uw.edu.pl/.

Pracownicy CKC przygotują zamówioną przestrzeń na zajęcia w ciągu 3 dni roboczych (ale zachęcamy do składania zamówień na minimum tydzień przed rozpoczęciem zajęć). Dostęp do niej otrzymuje tylko osoba zamawiająca oraz ew. inni wykładowcy wymienieni w formularzu. Studenci na początku nie mają dostępu do zajęć – dodają ich Państwo sami w wybranym przez siebie momencie przed rozpoczęciem zajęć. Wskazówki jak to zrobić znajdą Państwo w „Niezbędniku prowadzącego” w sekcji „Jak dodać do swoich zajęć studentów z USOS?”.

Uwaga! Aby wykorzystać materiały z zajęć z poprzedniego semestru lub roku, należy zamówić nowe zajęcia poprzez formularz i zaznaczyć opcję skopiowania kursu (zawartości zajęć). Nowe zajęcia będą miały dodane materiały. „Stary” kurs zostanie zachowany wraz z danymi studentów, ich pracami i uzyskanymi ocenami. W ten sposób można wrócić do historii przebiegu zajęć i oceniania studenta, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

W razie problemów z zamawianiem zajęć zachęcamy do kontaktu z Helpdeskiem pod adresem pomoc-ckc@uw.edu.pl.

 

Posted in Aktualności Pracownicze, COVID-19, Nauczanie zdalne, Wiadomości Kordynatora ds. egzaminów zdalnych.