MATLAB&Simulink

Firma Mathworks, producent oprogramowania Matlab, z którą WGSR podpisał umowę na wykorzystanie ich oprogramowania do celów naukowo-dydaktycznych, udostępnił naszemu wydziałowi bezpłatny dostęp do licencji swoich produktów przeznaczonych na komputery domowe. Dzięki temu dostaliśmy możliwość prowadzenia zajęć oraz badań naukowych z wykorzystaniem pakietu MATLAB&Simulink po uprzednim zainstalowaniu go na stanowisku domowym. Licencje otrzymają również studenci.

Licencja ta pozwala na korzystanie z MATLAB Online za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej lub zainstalowania MATLABa na własnym komputerze stacjonarnym lub laptopie. do 30 czerwca 2020 roku.

Poprzez poniższy adres URL, gdzie uzyskają dostęp do oprogramowania MATLAB (jeżeli jeszcze nie mają, będą poproszeni o utworzenie konta MathWorks przed pobraniem lub zalogowaniem się do MATLAB Online).

Adres URL do pobrania lub dostępu (przed pobraniem należy utworzyć konto MathWorks zalogować się do MATLAB Online):

https://www.mathworks.com/licensecenter/classroom/COVID-19_Access/

Ponadto istnieje wiele dodatkowych bezpłatnych zasobów i narzędzi MathWorks do nauki na odległość, dostępnych dla studentów i wykładowców.

Samodzielne szkolenie online z zagadnień: MATLAB, Deep Learning i Machine Learning, MATLAB Mobile do korzystania z oprogramowania MATLAB na iPadzie lub telefonie, materiały szkoleniowe do pobrania z wielu dziedzin.

Samouczek

Posted in Oprogramowanie, statystyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *