Wyniki rekrutacji na studia II stopnia (magisterskie)

18 września 2018 r. zebrała się Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna WGSR UW. Podczas posiedzenia Komisji zatwierdzono wyniki uzyskane przez kandydatów na studia w postępowaniu kwalifikacyjnym oraz podjęto decyzję w sprawie zakwalifikowania kandydatów na studia drugiego stopnia (magisterskie) na kierunki: GEOGRAFIA oraz GOSPODARKA PRZESTRZENNA.

Poniżej zamieszczono listy rankingowe na poszczególne kierunki i rodzaje studiów:

Kierunek GEOGRAFIA  Kierunek GOSPODARKA PRZESTRZENNA
  Studia stacjonarne II stopnia   Studia stacjonarne II stopnia
  Równoległe studia stacjonarne II stopnia   Równoległe studia stacjonarne II stopnia

Informacje dla kandydatów !!!

1. Osoby posiadające Elektroniczną Legitymację Studencką UW (ELS), nie muszą dostarczać podania o ELS i wnosić opłaty za legitymację.
2. W przypadku gdy dokumenty kandydata składane są przez osobę trzecią, należy dołączyć upoważnienie do złożenia dokumentów [wzór upoważnienia].
3. Na WGSR UW nie jest wymagane zaświadczenie lekarskie.
4. Wejście na Wydział odbywa się od strony Kampusu, drzwi od Krakowskiego Przedmieście są zamknięte.
5. Przyjmowanie dokumentów od zakwalifikowanych kandydatów rozpocznie się 20.09.2018 (więcej informacji zamieszczono na kontach osobistych kandydatów w IRK).

Kontakt z Komisją rekrutacyjną:
e-mail: rekrutacja.wgsr@uw.edu.pl; tel.: +48 (22 ) 55-21-519 (w godz. 10:00-15:00)