ERASMUS, zasady wstępnej kwalifikacji studentów i doktorantów – spotkanie z koordynatorem ds. mobilności na WGSR UW

20 stycznia 2020 r. o godz. 17:00, w sali 102 odbędzie się spotkanie z koordynatorem ds. mobilności na WGSR UW, dr. Dariuszem Woronko, na którym zostanie zaprezentowany regulamin, program, zasady rekrutacji oraz inne niezbędne informacje dotyczące projektu „Erasmus – Mobilność edukacyjna” (ERASMUS).

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem (w roku akademickim 2020/2021) na zagraniczne studia częściowe (SMS) ze stypendium Erasmus do uczelni z tzw. “Krajów programu”, serdecznie na to spotkanie zapraszamy.

Obok znajduje się link do strony z ogólnymi zasadami wstępnej kwalifikacji studentów i doktorantów.

Jednocześnie informujemy, że “Rejestracja na częściowe studia zagraniczne Programu Erasmus na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW w roku akademickim 2020/2021” będzie uruchomiona w USOSweb od 22 stycznia 2020 r.