Jednolity System Antyplagiatowy na Uniwersytecie Warszawskim

Od 23.05.2019 r. na Uniwersytecie Warszawskim zostanie wdrożony Jednolity System Antyplagiatowy (zwany dalej JSA), jako funkcjonalność Archiwum Prac Dyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego.

W celu przybliżenia zasad obsługi JSA zostało zorganizowane szkolenie, które przeznaczone jest dla promotorów i dla pracowników administracji. Szkolenie odbędzie się 17.05.2019 r. o godz. 10:00 (przewidziany czas szkolenia to 2,5 godziny) w Auli w Starym BUW.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszę o potwierdzenie uczestnictwa do 14.05.2019 r. na adres mailowy: bsstud@adm.uw.edu.pl (w mailu proszę podać: imię, nazwisko, nazwę jednostki).

Zachęcamy też do korzystania ze strony JSA https://jsa.opi.org.pl/home/login

Oprócz obowiązkowego systemu JSA będzie można fakultatywnie korzystać z dotychczasowych systemów tj. OSY, Antyplagiatu.

Załaczniki: Instrukcję wewnętrzna Uczelni dotycząca procedury badania antyplagiatowego pracy dyplomowej na Uniwersytecie Warszawskim (pobierz)