Uroczystość wręczenia dyplomów doktora i doktora habilitowanego

W dniu 4 czerwca 2019 r. na Uniwersytecie Warszawskim w Sali Senatu w Pałacu Kazimierzowskim odbyła się uroczysta promocja doktorów i doktorów habilitowanych, którzy uzyskali stopnie naukowe na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych w mijającym roku akademickim. Uroczystość poprowadziła prof. dr hab. Anna Giza-Poleszczuk – Prorektor Uniwersytetu Warszawskiego, a tekst ślubowania odczytał prof. dr hab. Maciej Jędrusik – Dziekan Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych UW.

Dyplomy z rąk Pani Prorektor odebrali:

• dr Paweł Cywiński (promotor: prof. dr hab. Maciej Jędrusik)
  • dr Emilia Bala (promotor: dr hab. Ewa Smolska, prof. ucz.)
  • dr Katarzyna Greń (promotor: dr hab. Piotr Weckwerth, prof. UMK)
  • dr Kinga Kulesza (promotor: dr hab.  Elwira Żmudzka, prof. ucz.)
  • dr Kamil Leziak (promotor: dr hab.  Elwira Żmudzka, prof. ucz.)
  • dr Monika Lisowska (promotor: dr hab. Elwira Żmudzka, prof. ucz.)
  • dr Maksym Łaszewski (promotor: dr hab. Urszula Somorowska, prof. ucz.)
  • dr Anna Markowska (promotor: dr hab. Jacek Pasławski oraz dr Izabela Gołębiowska)
  • dr Małgorzata Mordal (promotor: dr hab. Wacław Florek)
  • dr Tomasz Panecki (promotor: dr hab. Wiesław Ostrowski oraz dr Izabela Karsznia)
  • dr Klaudia Peszat (promotor: dr hab. Wojciech Dziemianowicz, prof. ucz.)
  • dr Urszula Zawadzka-Pawlewska (promotor: dr hab. E. Smolska, prof. ucz. oraz  dr hab. Krzysztof Misiewicz, prof. ucz.)

oraz doktorzy habilitowani:

• dr hab. Mirosław Mularczyk
  • dr hab. Mikołaj Madurowicz
  • dr hab. Katarzyna Szmigiel-Rawska
  • dr hab. Tomasz Opach
  • dr hab. Marek Furmankiewicz

Nowym doktorom oraz doktorom habilitowanym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej owocnej kariery naukowej!

Doktorzy i doktorzy habilitowani w towarzystwie promotorów Pani Prorektor UW i Dziekana WGSR UW (fot. A Folbrier)

Doktorzy i doktorzy habilitowani w towarzystwie Pani Prorektor UW i Dziekana WGSR UW oraz Promotorów
(fot. A Folbrier)

Wiecej zdjęć z tej uroczystości można zobaczych na naszym profilu facebookowym (link)