Pierwsze miejsce Geografii na WGSR UW w Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2019

12 czerwca w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników Rankingu Kierunków Studiów przygotowanego w ramach Jubileuszowego 20. Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2019.

Miło nam poinformować, że Wydział Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego zajął pierwsze miejsce w ramach rankingu kierunku geografia.

Kapitule Rankingu przewodniczył prof. Michał Kleiber – b. prezes PAN, a w jej składzie znaleźli się m.in. prof. Krzysztof Diks – przewodniczący PKA, prof. Bogusław Smólski – b. dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, prof. Marek Krawczyk – b. rektor WUM, prof. Franciszek Ziejka – b. rektor UJ, Włodzimierz Kiciński – wiceprezes Związku Banków Polskich.

W uroczystości uczestniczył Dziekan WGSR UW prof. dr hab. Maciej Jędrusik

Musimy również wspomnieć, że zajęliśmy drugie miejsce w rankingu kierunku gospodarka przestrzenna (drugi kierunek studiów prowadzony na naszym wydziale).

Jesteśmy dumni z tego sukcesu, który jest wspólną zasługą Pracowników i Studentów naszego Wydziału! Dziękujemy Wam!