Oferta stypendium dla studenta studiów doktoranckich w projekcie finansowanym przez NCN

Wydział Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje studenta studiów doktoranckich do projektu pt.: „Dualizm rozwoju gmin w Polsce w kontekście polityk i aspiracji społeczności lokalnych oraz czynników zewnętrznych – na tle wybranych jednostek Unii Europejskiej”, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 16.

Wymagania:

1. Status studenta studiów doktoranckich,
  2. Dobra znajomość tematyki związanej z samorządami lokalnymi, rozwojem regionalnym i lokalnym;
  3. Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z literatury naukowej,
  4. Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole (potwierdzona realizowanymi pracami),
  5. Rzetelność, skrupulatność, pracowitość i odpowiedzialność za powierzone prace,
  6. Gotowość do ciągłego doskonalenia się i rozszerzania posiadanych umiejętności,
  7. Gotowość do aktywnego udziału w konferencjach i stażach naukowych, w tym zagranicznych,
  8. Zaradność, motywacja do pracy naukowej, duże zaangażowanie w wykonywaną pracę badawczą,
  9. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie badawcze potwierdzone: udziałem w kołach naukowych, konferencjach oraz autorstwem/współautorstwem w publikacji/ach.
  10. Dyspozycyjność: możliwość poświęcenie dużej ilości czasu na pracę w projekcie.

Do zadań stypendysty należało będzie w szczególności:

1. Prace nad przygotowanie formularzy ankiet do gmin;
  2. Analizy statystyczne;
  3. Prowadzenie wywiadów pogłębionych (prace w terenie);
  4. Współpraca przy przygotowywaniu 9-12 studiów przypadku (prace w terenie);
  5. Prace nad studiami przypadków gmin zagranicznych
  6. Współpraca przy przygotowaniu artykułów do wydawnictw zagranicznych.

Warunki pracy:

Okres realizacji zadań: 22 miesiące od 01.08.2019.

Umowa stypendium w wysokości 1000 PLN miesięcznie

Wymagane dokumenty:

• dokument potwierdzający uczęszczanie na studia doktoranckie
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie wymagań stawianych Stypendyście
  • CV (zawierające informacje o doświadczeniach badawczych i publikacjach naukowych oraz uzyskanych nagrodach i wyróżnieniach),
  • list motywacyjny,
  • wskazanie co najmniej jednej osoby, z którą będzie można się kontaktować w celu uzyskania rekomendacji (z podstawowymi danymi kontaktowymi).

Zgłoszenia i sposób rekrutacji:

Zgłoszenie należy przysłać na adres:

Dr hab. Wojciech Dziemianowicz

Wydział Geografii i Studiów Regionalnych UW

Krakowskie Przedmieście 30

lub drogą elektroniczną w formie PDF na adres: w.dziemianowicz@uw.edu.pl

Dokumenty powinny zawierać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. z 2002r. Nr 101 poz.926 z późn. zm.)”.

Termin składania ofert:30.07.2019, 23:59

W pierwszym etapie rekrutacji ocenione zostaną osiągnięcia kandydatów na podstawie przesłanych dokumentów. W drugim etapie komisja może zaprosić wybrane osoby (które najlepiej spełniają wymienione wyżej wymagania) na rozmowę kwalifikacyjną.

Pobierz ofertę w postaci pliku pdf