Aukcja charytatywna i spotkanie świąteczne studentów oraz pracowników WGSR UW

Rada Samorządu Studentów oraz Władze Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych UW mają zaszczyt zaprosić studentów, pracowników oraz przyjaciół na Wigilię Wydziałową połączoną z Aukcją Charytatywną, która rozpocznie się się 17 grudnia 2019 r. (wtorek) o godz. 13:15 w sali 102.

Tradycyjnie przed Wigilią odbędzie się aukcja, z której cały dochód przeznaczony będzie na cel charytatywny. W tym roku chcemy wspomóc Huberta Lewińskiego – szesnastolatka, który urodził się z rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem i przepukliną. Mimo ciągłego bólu, Hubert stara się żyć najlepiej jak może, z wielką determinacją pokonując słabości i przekraczając granice, co pozwoliło mu na zdobycie tytułu wicemistrza Polski w pływaniu paraolimpijskim. Jednak jeśli nie podda się w najbliższym czasie kosztownej operacji, czekać go będzie wózek inwalidzki. Chcemy więc dołożyć nawet najmniejszą cegiełkę do tego, by Hubert mógł dalej realizować swoje plany i osiągać kolejne sukcesy, minimalizując jego ból i ograniczenia.

Zachęcamy zatem do udziału w tegorocznej akcji i wsparcia każdą drobną i większą kwotą.

Więcej informacji w Wydarzeniu na portalu Facebook (link)