Seminarium „Problemy rozwojowe miast amerykańskich – podejścia i rozwiązania”. 15 stycznia 2020

Pracowania Miejska w Katedrze Geografii Miast i Planowania Przestrzennego WGSR UW wraz z Kołem Naukowym SPATIUM i Inicjatywą Akademicką Warszawa serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu z Profesorem Christopherem Cusackiem ze stanowego Uniwersytetu Keene w New Hampshire. Tematem seminarium będą problemy rozwojowe miast amerykańskich wraz z różnymi podejściami i propozycjami rozwiązań.

Christopher Cusack jest profesorem na Wydziale Geografii, Rekreacji i Planowania Przestrzennego w Uniwersytecie Stanowym New Hampshire w mieście Keene. Jest m.in. członkiem Rady ds. Planowania Przestrzennego miasta Keene. Pełnił funkcję przewodniczącego Grupy Specjalnej ds. Rozwoju Regionalnego i Planowania Amerykańskiego Towarzystwa Geograficznego (Association of American Geographers).

Seminarium odbędzie się 15 stycznia br. (środa) w godzinach 10.00 – 11.30 w sali 107 i zapraszamy na nie wszystkich zainteresowanych studentów. Wstęp wolny.

Językiem seminarium będzie język angielski.

Link do wydarzenia na Facebooku: