Seminarium „Planowanie miasta zrównoważonego – doświadczenia amerykańskie”. 16 stycznia 2020

Pracownia Miejska zaprasza na seminarium „Planowanie miasta zrównoważonego – doświadczenia amerykańskie”, na którym wystąpi profesor Christopher Cusack z Keene State College, Keene, New Hampshire, USA.

Profesor Cusack jest pracownikiem Wydziału Geografii, Rekreacji i Planowania. Prowadzi badania w obszarach planowania przestrzennego, zrównoważonego rozwoju miast, współczesnych problemów urbanizacji oraz systemów informacji przestrzennej. Obecnie przebywa w Polsce jako stypendysta Programu Fulbright.

Seminarium odbędzie się 16 stycznia br.  (czwartek) w godzinach 10.00 – 12.00 na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW, ul. Krakowskie Przedmieście 30, sala 111; jest ono adresowane do pracowników WGSR UW oraz pracowników Urzędu m.st. Warszawy.

15 stycznia br. (środa) w godzinach 10.00 – 11.30 w sali 107 odbędzie się spotkanie z profesorem Cusackiem, na które zapraszamy studentów.