Informacje dotyczące wyborów na WGSR UW (10 marca 2020)

We wtorek 10 marca 2020 r. odbędą się wybory indykacyjne kandydatów na dziekana WGSR (sala 102, godz. 11.30). W zebraniu wyborczym biorą udział elektorzy Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych. Zgodnie z regulaminem WGSR w skład Wydziałowego Kolegium Elektorów wchodzą wszyscy pracownicy z tytułem profesora, wszyscy pracownicy ze stopniem doktora habilitowanego oraz wybrani w wydziałowym głosowaniu na elektorów WGSR przedstawiciele z grona innych nauczycieli akademickich, przedstawiciele pracowników niebędących nauczycielami akademickimi oraz przedstawiciele studentów i doktorantów.

Tuż po wyborach, w godz.12.00-12.15 w sali 102, odbędzie się prezentacja kandydata na przedstawiciela do Senatu UW wybieranego na wydziale w gronie profesorów i profesorów uczelni.

Po prezentacji kandydata do Senatu UW, również w sali 102, w godz.12.15-13.00 odbędą się wybory uzupełniające do Rady Naukowej Dyscypliny „Geografia Społeczno-Ekonomiczna i Gospodarka Przestrzenna”, w trakcie których członkowie powyższej Rady wybierać będą jednego przedstawiciela z grupy doktorów habilitowanych.

Wszyscy członkowie Kolegium Elektorów Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych oraz członkowie Rady Naukowej Dyscypliny „Geografia Społeczno-Ekonomiczna i Gospodarka Przestrzenna” zostali powiadomieni o powyższych terminach w odrębnych zaproszeniach.

Wydziałowa Komisja Wyborcza WGSR UW