Dzień Otwarty WGSR UW on-line. 25 kwietnia, godz. 12:15

W sobotę 25.04.2020 r., tuż po Dniu Otwartym UW, zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami na kierunku GEOGRAFIA lub GOSPODARKA PRZESTRZENNA na spotkanie ON-LINE z pracownikami i studentami naszego Wydziału.

W trakcie spotkania będziecie mogli obejrzeć prezentację o Wydziale, zapoznacie się z zasadami przyjęć na studia, spotkacie się ze studentami WGSR i będziecie mogli zadawać pytania związane z rekrutacją i studiowaniem na Geografii lub Gospodarce przestrzennej.

Czekamy na Was na Google Meet !!! Aby się z nami spotkać wystarczy tylko „kliknąć” w aktywny link.

12:15 – 13:15 (meet.google.com/wms-irth-gqc)

• Spotkanie z Panią Prodziekan Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych ds. studenckich dr Marią Korotaj-Kokoszczyńską (informacje o Wydziale),
  • Informacja o studiach na Wydziale oraz przedstawienie zasad rekrutacji na studia licencjackie na obu naszych kierunkach studiów (Geografii i Gospodarce przestrzennej).

13:30 – 14:00 (meet.google.com/wrk-cpnk-awe)

Informacje o „życiu” studenckim, imprezach organizowanych przez Samorząd Studentów WGSR UW oraz o wycieczkach terenowych odbywanych w ramach działalności kół naukowych działających na Wydziale.

14:05 – 14:30 (meet.google.com/wms-irth-gqc)

Przedstawienie oferty studiów i zasad rekrutacji na magisterskie studia na kierunkach Geografia i Gospodarka przestrzenna.