Zebrania wyborcze na WGSR UW: 26 maja 2020 r.

Szanowni Państwo,
członkowie społeczności akademickiej Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego.
We wtorek 26 maja 2020 r. odbędą się zdalne zebrania wyborcze stanowiące ostatni etap procedury wyborczej na naszym wydziale związany z wyborami kandydata na dziekana Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych UW oraz senatora Uniwersytetu Warszawskiego.  Po wyborach indykacyjnych, które odbyły się   10 marca 2020 r. spośród trzech ważnie zgłoszonych kandydatów do pełnienia funkcji dziekana, pisemną zgodę na kandydowanie złożył prof. dr hab. Maciej Henryk
Jędrusik, nasz obecny dziekan.

W dniu 26.05.2020 r.  o godz.10.00 wybrani przez Państwa Elektorzy WGSR UW oddadzą swe głosy w zdalnym głosowaniu na kandydata na dziekana. Aby zapewnić wszystkim Elektorom uczestnictwo w zebraniu wyborczym Pani Prodziekan dr Maria Korotaj-Kokoszczyńska ogłosiła godziny dziekańskie od godz.10.00 do godz.11.00. Na drugim zdalnym zebraniu wyborczym w dniu 26.05.2020 r. o godz.12.00 profesorowie i profesorowie uczelni zatrudnieni na naszym wydziale będą wybierać senatora Uniwersytetu Warszawskiego. Kandydatem do objęcia tej funkcji jest prof. dr hab. Maciej Henryk Jędrusik.
Wydziałowa Komisja Wyborcza WGSR UW