KOMUNIKAT w sprawie wprowadzenia od 19 października 2020 wszystkich zajęć na WGSR w trybie ZDALNYM

W związku ze zwiększoną liczbą zakażeń wirusem COVID-19 oraz wprowadzeniem na terenie Warszawy tzw. “czerwonej strefy”, od 19 października 2020 (poniedziałek) decyzją Kierownika Jednostki Dydaktycznej WGSR UW, WSZYSTKIE zajęcia prowadzone na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW będą odbywały się wyłącznie w trybie ZDALNYM. Dotyczy to również zajęć prowadzonych na 1. roku studiów I stopnia (licencjackich) na kierunkach Geografia oraz Gospodarka przestrzenna, które miały odbywać się (zgodnie z decyzją KJD na 4/2020 z dnia 7.09.2020) w trybie częściowo stacjonarnym.

Plan zajęć pozostaje bez zmian. Istnieje możliwość, że w momencie złagodzenia restrykcji związanych z pandemią, nastąpi powrót do zajęć hybrydowych dla studentów 1. roku.

Dyżury Pani Prodziekan ds. studenckich będą odbywały się w trybie zdalnym (na Google Meets), w dotychczasowych terminach, po uprzednim umówieniu się drogą mailową (majkor@uw.edu.pl).