Drugi konkurs na projekty edukacyjne 4EU+

Przedstawiciele sześciu uczelni sojuszu 4EU+, którego Uniwersytet Warszawski jest członkiem, mogą składać wnioski w ramach drugiego konkursu na wspólne projekty edukacyjne. Projekty można przesyłać do 1 marca.

Przedsięwzięcia mogą mieć różne formy – od warsztatów, wspólnych przedmiotów czy modułów zajęć, po programy studiów.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

• w realizację projektu muszą być zaangażowane co najmniej trzy uczelnie członkowskie 4EU+ (lider i minimum dwie uczelnie partnerskie);
  • projekt musi być tematycznie związany z wybranym flagshipem 4EU+;
  • propozycja musi odnosić się do działań edukacyjnych (czysto badawcza aktywność nie może być elementem planu projektu);
  • projekt musi uwzględniać mobilność studentów/doktorantów (fizyczną, wirtualną lub mieszaną);
  • realizacja projektu musi zakończyć się najpóźniej 30 września 2022 roku.

Więcej informacji na temat procesu aplikacyjnego dostępnych jest na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.