Płatne praktyki studenckie

Zapraszamy na płatne praktyki studenckie – badania terenowe w gminach w Polsce! Praktyki odbywają się w ramach kierunku „Studia regionalne i lokalne” prowadzonego przez EUROREG – Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych Uniwersytetu Warszawskiego.

W tym roku praktyki odbywają się w związku z projektem „Wpływ funduszy Unii Europejskiej na rozwój regionalny i lokalny Polski w świetle doświadczeń międzynarodowych” finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki (kierownik projektu prof. dr hab. Grzegorz Gorzelak).

Zadania:
Podczas 5-dniowego pobytu będziemy przeprowadzać w terenie badania ankietowe przedsiębiorstw i mieszkańców oraz sporządzimy notatkę podsumowującą.

Czas i miejsce:
Żary: 23-27 sierpnia (koordynator: prof. dr hab. Grzegorz Gorzelak)
Krotoszyn: 23-27 sierpnia (koordynator: dr Jakub Rok)

Koszty i wynagrodzenie:
Pokrywamy koszty zakwaterowania, wyżywienia, transportu i oferujemy wynagrodzenie w wysokości 500 zł brutto za 5-dniowy wyjazd.

Dla kogo:
Oferta dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Zgłoszenia:
Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać do 6 sierpnia na adres euroreg@uw.edu.pl.
Zgłoszenie powinno zawierać:
– CV (maksymalnie 1 strona)
– List motywacyjny – prosimy wyjaśnić dlaczego udział w naszych praktykach będzie dla Państwa przydatna pod względem naukowym i/lub zawodowym (maksymalnie pół strony)
– Informacja o preferowanym miejscu:
a) Żary: 23-27 sierpnia
b) Krotoszyn: 23-27 sierpnia
– Tytuł maila: „Praktyki 2021”

Koordynator praktyk:
dr hab. Maciej Smętkowski, prof. UW
Szczegóły: https://www.euroreg.uw.edu.pl/pl/aktualnosci,platne-praktyki-studenckie