Collegio Futuro – interdyscyplinarne kolegium doktoranckie uczelni członkowskich 4EU+

Collegio Futuro to wspólne interdyscyplinarne kolegium doktoranckie uczelni członkowskich 4EU+. Jego celem jest rozwijanie umiejętności, których potrzebują przyszli liderzy, aby stawić czoła pilnym wyzwaniom środowiskowym, gospodarczym i społecznym. Warsztaty będą odbywały się w formie hybrydowej: na miejscu (Heidelberg, Mediolan i Warszawa) oraz online. Podczas spotkań doktoranci będą wspólnie pracować nad projektami zajmującymi się praktycznym podejściem do problemów środowiskowych, pozyskując nowe umiejętności dotyczące m.in. komunikacji interdyscyplinarnej, rozwoju projektów czy myślenia systemowego i projektowego.

Do kiedy można aplikować?

• 18 października 2021 r.

Co powinna zawierać aplikacja?

• Krótki list motywacyjny (maks. 500 słów)
  • Opis pracy doktorskiej (maks. 250 słów)
  • Curriculum vitae (zawierające publikacje i udział w konferencjach)
  • Dane kontaktowe do co najmniej 2 recenzentów