Zdalny tryb prowadzenia zajęć w dniach 8.XI – 10.XI. 2021 r.

Uwaga! W związku z wzrastającą liczbą zachorowań na SARS-COVID 2 wśród studentów i pracowników WGSR, Kierownik Jednostki Dydaktycznej UW podjął decyzję:

• W dniach 8.XI – 10.XI. 2021 r. wszystkie zajęcia na kierunku geografia i gospodarka przestrzenna na studiach I i II stopnia będą prowadzone w trybie zdalnym (zakładane efekty kształcenia zostaną osiągnięte).
  • W dniach 8.XI – 10.XI. 2021 r. wszystkie zajęcia ogólnouniwersyteckie (OGUN) znajdujące się ofercie WGSR, będą realizowane w trybie zdalnym.

Podstawa prawna: DECYZJA NR 9 /2021 Kierownika Jednostki Dydaktycznej Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 5 listopada 2021 r. w sprawie okresowej zmiany organizacji kształcenia na kierunku geografia i gospodarka przestrzenna w semestrze zimowym 2021/2022