Okresowa zmiana organizacji kształcenia na kierunkach geografia i gospodarka przestrzenna w dniach 24-30 stycznia 2022 r.

W związku z wzrostem liczby potwierdzonych przypadków zakażenia wirusem SARS CoV-2 u studentów Kierownik Jednostki Dydaktycznej UW podjął następującą decyzję
  • Zajęcia dla drugiego i trzeciego roku studiów pierwszego stopnia na kierunku geografia w dniach 24-30 stycznia 2022 r. będą prowadzone w trybie zdalnym (zakładane efekty kształcenia zostaną osiągnięte).
  • Zajęcia dla drugiego i trzeciego roku studiów pierwszego stopnia na kierunku gospodarka przestrzenna w dniach 24-30 stycznia 2022 r. będą prowadzone w trybie zdalnym (zakładane efekty kształcenia zostaną osiągnięte).
  • Zajęcia dla pierwszego i drugiego roku studiów drugiego stopnia na kierunku geografia w dniach 24-30 stycznia 2022 r. będą prowadzone w trybie zdalnym (zakładane efekty kształcenia zostaną osiągnięte).
    Zajęcia dla pierwszego i drugiego roku studiów drugiego stopnia na kierunku gospodarka przestrzenna w dniach 24-30 stycznia 2022 r. będą prowadzone w trybie zdalnym (zakładane efekty kształcenia zostaną osiągnięte).
  • Zajęcia ogólnouniwersyteckie (OGUN) oferowane przez Wydział Geografii i Studiów Regionalnych, będą w dniach 24-30 stycznia 2022 r. realizowane w trybie zdalnym (zakładane efekty kształcenia zostaną osiągnięte).
  • Zajęcia dla pierwszego roku studiów pierwszego stopnia na kierunku geografia oraz kierunku gospodarka przestrzenna w dniach 24-30 stycznia 2022 r. będą prowadzone w trybie stacjonarnym.

Zobacz:  DECYZJA NR 11/2022 Kierownika Jednostki Dydaktycznej Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 21 stycznia 2022 r. w sprawie okresowej zmiany organizacji kształcenia na kierunku geografia i gospodarka przestrzenna w semestrze zimowym 2021/2022