Joint courses dla studentów Sojuszu 4EU+: semestr letni 2021/2022

Sojusz 4EU+ oprócz kursów semestralnych online w semestrze letnim 2021/2022, oferuje również tzw. joint courses, na które rejestracja jest wciąż otwarta!

Interdyscyplinarny, modułowy kurs “ABC in Biodiversity” koordynowany przez UW we współpracy z Uniwersytetem Sorbońskim i Uniwersytetem Karola w Pradze.

W ramach kursu odbędą się zajęcia online i terenowe:

„Biodiversity around-the-corner” (zajęcia online). Rejestracja trwa do 20 lutego,

„Biodiversity in cultural landscapes: Mazury” (zajęcia terenowe). Rejestracja trwa do 20 lutego,

„Biodiversity and ecotoxicology in mediterranean ecosystems” (zajęcia terenowe). Rejestracja trwa od 1 do 28 lutego.

Więcej informacji >>>

„Culture, Democracy, International Affairs through the lens of Area Studies”  to kurs oferowany wspólnie przez UW, Uniwersytet w Heidelbergu, Uniwersytet w Mediolanie i Uniwersytet Karola w Pradze.

Ma na celu zapewnienie studentom interdyscyplinarnej i porównawczej analizy różnych regionów świata oraz ich aktualnych problemów.

Rejestracja dostępna jest dla studentów studiów licencjackich i trwa do 6.02.2022 oraz 20.20.2022.

Więcej informacji >>>

Kurs “Academic Writing in Area Studies” stanowi część projektu edukacyjnego 4EU+ „Framework for Area Studies”.

Jego celem jest stopniowe doskonalenie umiejętności pisania akademickiego oraz posługiwania się narzędziami, które mogą być wykorzystane w przyszłej karierze naukowej, w tym w pisaniu rozprawy.

Rejestracja dostępna jest dla studentów studiów licencjackich i trwa do 6.02.2022 oraz 20.02.2022.