Rekrutacja na zagraniczne studia częściowe w programie Erasmus+

W dniu 25 lutego o godzinie 21.00 zostanie w USOS otwarta rekrutacja na zagraniczne studia częściowe w programie Erasmus+.

Ogólne zasady kwalifikacji ogłoszone przez BWZ oraz Szczegółowe zasady kwalifikacji, ustanowione przez Komisję Kwalifikacyjną na WGSR  znajdują się na stronie WGSR UW w zakładce Studenci/Wymiana studencka/Erasmus+. Kandydaci są zobligowani do zapoznania się z tymi dokumentami.

Dokumenty można dostarczać do 11 marca 2022  do godz. 12.00; również wypełnienie wniosku w USOS będzie możliwe do tego terminu.  Wykaz wymaganych w rekrutacji dokumentów jest podany w Szczegółowych zasadach kwalifikacji.

Szczegółowy terminarz rekrutacji, w tym miejsce i godziny dyżurów, w których Koordynator ds. mobilności będzie przyjmował dokumenty,  jest dostępny  na stronie WGSR w wyżej zalinkowanej zakładce.

Kandydatów prosimy o zwrócenie uwagi, iż w ramach wniosku wypełnianego w USOS konieczne jest m.in. przygotowanie listu motywacyjnego, życiorysu oraz pozyskanie opinii od Promotora.  Komplet pozostałych niezbędnych dokumentów  należy dostarczyć bezpośrednio na Wydział do Koordynatora ds. Mobilności na WGSR UW.