Zajęcia zdalne Gear Up! – przedłużone zapisy do 6.10.2022

Oferta zajęć zdalnych na Uniwersytecie w León, Hiszpania – Uniwersytet w León w Hiszpanii oferuje studentom I stopnia możliwość wzięcia udziału w zdalnym kursie pt. Gear Up! Kurs jest poświęcony międzykulturowości, studiowaniu zagranicą oraz tożsamości europejskiej.

Studenci WGSR zainteresowani wzięciem udziału w kursie są proszeni o wpisanie się do formularza zgłoszeniowego: LINK . Formularz można wypełnić jedynie z konta mailowego UW.  O możliwości wzięcia udziału w kursie z uznaniem ECTS-ów na UW decyduje kolejność zgłoszeń. Uczelnia w Leon zachęca do zgłaszania się – zapraszamy do zgłaszania się do 6.10.2022.

Limit miejsc: 5.

• Czas trwania zajęć: 3.10.22-27.11.2022
  • Forma: zdalna
  • Język: angielski
  • Poziom: studenci WGSR UW I stopnia.
  • Organizator i prowadzenie: University of Leon, Hiszpania
  • ECTS: 2.00.
  • Liczba godzin: 24h (8 tygodni x3 godziny pracy tygodniowo)
  • Zajęcia można rozliczyć jako OGUN o profilu humanistycznym.

Koordynatorem uznającym przyznanie ECTS ze strony UW na podstawie portfolio przygotowanego przez uczestnika w trakcie zajęć jest Koordynator ds. Mobilności na WGSR dr Paulina Pokojska.

Studenci, którzy zadeklarują w formularzu chęć uczestnictwa w kursie, po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia od koordynatora, będą proszeni o zarejestrowanie się na zajęcia do dnia 30.09. poprzez formularz na stronie Uniwersytetu w León.

Szczegółowe informacje nt. kursu:

• Studenci będą pracować w grupach 4-5 osobowych, realizując 6 zadań. Łącznie odbędzie się 8 zajęć. Zajęcia pozwolą nabyć wiedzę z zakresu studiowania w środowisku wielokulturowym i mogą stanowić przygotowanie do podjęcia studiów zagranicą.
  • Zajęcia obejmują: warsztaty przygotowawcze online, indywidualną pracę nad przygotowaniem zadań, co najmniej 1 wideokonferencję tygodniowo (komunikacja synchroniczna), komunikację asynchroniczną (różne formy), zdalne sesje co drugi tydzień (dostępne będą sesje poranne i popołudniowe) oraz końcowe portfolio indywidualne. Każda grupa uczestników uzgodni daty i godziny własnych wideokonferencji – jest to element międzykulturowego doświadczenia edukacyjnego. Studenci będą proszeni o przygotowanie portfolio, w którym odnotują swoje doświadczenia i refleksje nad uczeniem się w środowisku wielokulturowym, swoimi oczekiwaniami i planami na przyszłość.
  • Zajęcia będą poprzedzone i zakończone badaniem ankietowym.
  • Link do szczegółowych informacji o zajęciach na stronie University of Leon: https://gearupvirtualexchange.wordpress.com/
  • Materiały: Students’ Handbook, Task Dossiers, Student Portfolio.
  • Informacje przygotowane przez University of León: website , video.