Konkurs na wyjazd na studia na Uniwersytecie w Hajfie lub na Uniwersytecie Ben Guriona w Izraelu w sem. letnim 2022/2023

Konkurs na wyjazd na studia na Uniwersytecie w Hajfie lub na Uniwersytecie Ben Guriona w Izraelu w sem. letnim 2022/2023

Biuro Współpracy z Zagranicą ogłosiło konkurs na wyjazd  na semestralne studia ze stypendium Erasmus w semestrze letnim 2022/2023 dla studentów i/lub doktorantów UW do:

• University of Haifa – Hajfa, Izrael – 1 stypendium,
  • Ben-Gurion University of the Negev – Beer Szewa, Izrael – 1 stypendium.

Zasady naboru oraz wykaz wymaganych dokumentów są zamieszczone na stronie BWZ: LINK

Ostateczny termin złożenia dokumentów w BWZ: 24.10.2022 r.

UWAGA:

• Osoby aplikujące na wyjazd są proszone o wcześniejszy kontakt z koordynatorem ds. mobilności na WGSR UW (dr Paulina Pokojska: pok. 305, email: erasmus.wgsr@uw.edu.pl).
  • Przed zwróceniem się do  Kierownika Jednostki Dydaktycznej dr Marii Korotaj-Kokoszczyńskiej, o podpisanie Wniosku o wyrażanie zgody na wyjazd na studia, kandydaci są proszeni  o przedstawienie wszystkich wymaganych dokumentów Koordynatorowi ds. Mobilności.  Zaleca się wcześniejszy kontakt mailowy, co pozwoli przyspieszyć weryfikację poprawności przygotowanych dokumentów.  Do wniosku należy dołączyć opinię promotora nt. proponowanego programu zajęć na uczelni zagranicznej.