Dodatkowa kwalifikacja na częściowe studia zagraniczne Erasmus+

Trwa dodatkowa kwalifikacja na częściowe studia zagraniczne Erasmus+ w krajach programu Erasmus+  ramach tzw. drugiej tury ogólnouniwersyteckiej. W puli dostępnych miejsc znajdują się miejsca niewykorzystane podczas wcześniejszej rekrutacji – również z innych wydziałów na UW.

• Kwalifikacja dotyczy wyjazdów wyłącznie w semestrze letnim roku akad. 2022/2023.
  • BWZ rozpatruje zgłoszenia na bieżąco do wyczerpania miejsc lub upłynięcia terminu przyjmowania zgłoszeń.
  • Termin zakończenia tury ogólnouniwersyteckiej:  14 października 2022 r.
  • Studenci zakwalifikowani w ramach pierwszej tury NIE mogą uczestniczyć w drugiej turze.

Zasady kwalifikacji oraz lista wymaganych dokumentów, są podane w Komunikacie BWZ, który wraz z listą wolnych miejsc i formularzami dokumentów, jest zamieszczony na stronie internetowej BWZ (sekcja Komunikaty): LINK

Osoby zainteresowane wyjazdem są proszone o dokładne zapoznanie się z treścią komunikatu i wymaganymi formularzami.

• Dokumenty przed ich złożeniem w BWZ, należy przedstawić u wydziałowego koordynatora ds. mobilności i pozyskać podpis na formularzu zgloszeniowym.
  • Dodatkowo kandydaci są proszeni o załączenie do wymaganych dokumentów proponowanego wykazu zajęć (30 ECTS) na wybranej uczelni zagranicznej, zatwierdzonego przez promotora.
  • Zalecane jest wcześniejsze przesłanie skanów dokumentów do koordynatora na adres erasmus.wgsr@uw.edu.pl w celu uzyskania potwierdzenia, czy dokumenty są przygotowane prawidłowo.

Prowadzony jest także niezależny nabór uniwersytecki na studia częściowe na 2 uczelnie w krajach partnerskich w ramach programu Erasmus+:

• University of Haifa – Hajfa, Izrael – 1 stypendium na UW;
  • Ben-Gurion University of the Negev – Beer Szewa, Izrael – 1 stypendium na UW.

Nabór zostanie zamknięty 24.10.2022 r.

Dodatkowe informacje na temat obydwu naborów znajdą Państwo w zakładce Studenci/Wymiana studencka/Erasmus+ na stronie WGSR: LINK. Informacji udziela także Koordynator ds. mobilności na WGSR dr Paulina Pokojska: LINK.