Konkurs dotyczący wyjazdów pracowników niebędących nauczycielami akademickimi na „7th International Staff Week at Tbilisi State University” w Gruzji

Biuro Współpracy z Zagranicą ogłosiło konkurs dotyczący wyjazdów pracowników niebędących nauczycielami akademickimi na „7th International Staff Week at Tbilisi State University” w Gruzji, który odbędzie się w dniach 15-19 kwietnia 2024 r.

Szczegółową informację o warunkach konkursu oraz listę niezbędnych dokumentów zamieszcza na swoich stronach BWZ: http://bwz.uw.edu.pl/erasmus-kraje-partnerskie/. Informacje o konkursie są także zamieszczone na stronie internetowej WGSR w zakładce “Mobilność dydaktyczna i szkoleniowa”.

Dokumenty należy składać u Koordynatora ds. mobilności na WGSR. Termin przyjmowania dokumentów: do 15 grudnia 2023 r.

Ostateczny termin przekazania do BWZ listy kandydatów do wyjazdu, wraz z kompletami złożonych dokumentów o przyznanie stypendium: 20 grudnia 2023 r. godz. 14.00.

Koordynator ds. mobilności

Paulina Pokojska