Konkurs dla pracowników UW niebędących nauczycielami akademickimi na  wyjazdy na jeden z trzech International Staff Weeks organizowanych przez University of Sarajevo w 2024 roku

Biuro Współpracy z Zagranicą ogłosiło konkurs dotyczący wyjazdów pracowników UW niebędących nauczycielami akademickimi na jeden z trzech International Staff Weeks organizowanych w 2024 roku przez University of Sarajevo.

Kraj: Bośnia i Hercegowina

Uczelnia: University of Sarajevo

Liczba stypendiów: 2

Szczegółowe informację o wydarzeniach oferowanych przez University of Sarajevo, o warunkach konkursu oraz listę wymaganych dokumentów znajdują się na stronie BWZ:  http://bwz.uw.edu.pl/erasmus-kraje-partnerskie/   (1-sza zakładka).

Termin przekazania do BWZ listy kandydatów zatwierdzonej przez Dziekana oraz Koordynatora ds. mobilności, wraz z kompletami złożonych dokumentów, to 29 stycznia 2024 r. godz. 14.00.

Osoby zainteresowane wyjazdem są proszone o kontakt z Koordynatorem ds. mobilności; wymagane dokumenty należy złożyć u Koordynatora najpóźniej do 29 stycznia 2024 r. do godz. 8.00.  Dokumenty można przekazać drogą elektroniczną (adres erasmus.wgsr@uw.edu.pl).

Bardzo proszę zwrócić uwagę, iż konieczne jest pozyskanie podpisu przedstawiciela uczelni zagranicznej na Porozumieniu o programie wizyty (ang. Mobility Agreement) przed przekazaniem dokumentów wydziałowemu Koordynatorowi ds. mobilności i BWZ.

Decyzję o przyznaniu wyjazdów podejmuje Zespół kwalifikacyjny powołany przez przewodniczącego Komisji Rektorskiej ds. oceny wniosków stypendialnych. Kryteria konkursowe są podane w dokumencie Procedura i kryteria kwalifikacji …., zamieszczonym w ogłoszeniu BWZ.

opublikowano w: