Procedura dofinansowania do zakupu okularów/soczewek kontaktowych

Procedura dofinansowania do zakupu okularów /soczewek kontaktowych (zgodnie z )

1. Warunkiem koniecznym uzyskania dofinansowania do zakupu szkieł korekcyjnych jest otrzymanie zaświadczenia od lekarza medycyny pracy potwierdzające wykonanie badania okresowego i potrzebę stosowania okularów lub soczewek kontaktowych korygujących wzrok.
  2. Po wyrobieniu okularów/szkieł kontaktowych należy uzyskać od optyka fakturę imienną (wystawioną na dane Pracownika).
  3. Fakturę należy opisać dodając informację, że zwrot środków ma nastąpić na numer konta bankowego widniejący w systemie SAP.
  4. Opisaną fakturę musi poświadczyć Inspektorat BHP i Ochrony Przeciwpożarowej (ul. Oboźna 8).
  5. Komplet dokumentów (faktura z pieczątką BHP, zaświadczenie lekarskie) należy złożyć w Sekcji Finansowej Wydziału przed upływem 6 miesięcy od daty wystawienia
    zaświadczenia przez okulistę.

Podstawa prawna: Zarządzenie nr 131 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 18 listopada 2022 r. (link)