Zmiana organizacji ruchu pieszego do WGSR

Szanowni Państwo,
w związku z kolejnym etapem prac w rejonie Inwestycji PW realizowanej na terenie kampusu górnego (Dziedziniec Górny), konieczna będzie rozbiórka windy i podjazdu przy SzJO. W rezultacie tego czasowo zmieniona zostanie organizacja ruchu pieszego na terenie naszego budynku.

Od 11 marca br. (poniedziałek), portiernia zostanie przeniesiona do holu przy Globusie, a drzwi od Krakowskiego Przedmieścia zostaną otwarte. Dodatkowo, uruchomione zostanie przejście wzdłuż budynków (Oficyna Pałacu Czetwertyńskich-Uruskich i Pałac Potockich) do bramy od strony Zespołu Wizytek.

Zmiany te mają na celu zapewnienie płynności ruchu oraz wygodnego dostępu do budynku w trakcie trwających prac. Prosimy o uwzględnienie tych zmian podczas poruszania się po terenie kampusu.

Bardzo proszę o zachowania ostrożności i czujności, zwracając szczególną uwagę na osoby, które nie są zidentyfikowane jako pracownicy, studenci bądź nasi goście i natychmiastowe zgłaszanie wszelkich podejrzanych sytuacji na portiernię.

KINGA RUCIŃSKA
Dyrektor Administracyjny