Konkurs na dofinansowanie projektów w celu wyjazdów naukowych studentów do zagranicznych ośrodków naukowych

W ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza otwarto konkurs, skierowany do studentek i studentów, na dofinansowanie projektów umożliwiających odbycie wyjazdów naukowych do zagranicznych jednostek naukowych.
Konkurs jest organizowany w ramach działania IV.2.3. Mobilność Studentów i Doktorantów. Celem jest dofinansowanie projektów, które umożliwią zdobycie przez studentów doświadczenia, wiedzy i umiejętności, a także podniesienie poziomu prowadzonych przez nich badań poprzez umożliwienie im odbycia wyjazdów naukowych do zagranicznych jednostek naukowych.
Studenci mogą ubiegać się o dofinansowanie projektu w celu odbycia wyjazdu naukowego w kwocie do 50 tys. zł. Wnioski składać można od 18 marca do 21 kwietnia 2024 r. Szczegółowe informacje, zasady konkursu oraz formularz konkursowy są dostępne na stronie https://inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl/dzialania/iv-2-3/mobilnosc-2/.