Dzień otwarty dla kandydatów na studia

Prezentacja Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych UW z Dnia otwartego (20.04.2024) – link

W tym roku zdajesz Maturę? Zastanawiasz się nad wyborem studiów? Zapraszamy na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego!
Jeśli w tym roku kończysz studia licencjackie i szukasz swojej drogi na II stopniu studiów, to wydarzenie jest również dla Ciebie!

Podczas wydarzenia:

• opowiemy Ci o ofercie studiów Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych
  • zapoznasz się z zasadami rekrutacji,
  • spotkasz studentów i kadrę naszego wydziału
  • porozmawiasz ze starszymi koleżankami i kolegami, którzy opowiedzą o studiach na WGSR
  • zobaczysz, że studia to nie tylko nauka.

Na stoiskach informacyjnych będą na Ciebie czekały wszystkie wydziały Uniwersytetu Warszawskiego, jednostki (np. koła naukowe, organizacje studenckie) oraz starsze koleżanki i koledzy, którzy z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania! O wybranych kierunkach posłuchasz także podczas spotkań informacyjnych.

📍 Spotkajmy się na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28) 20 kwietnia (sobota) 2024 r.!

Będziemy na Ciebie czekać w godz. 10.00-16.00 na stanowisku 52. A o godz. 11:00 zapraszamy na spotkanie do Auditorium Maximum (Aula im. Adama Mickiewicza). Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Do zobaczenia!

Więcej informacji znajdziesz w wydarzeniu w serwisie Facebook (link)