Ocena zajęć dydaktycznych 2023L

Zgodnie z uchwałą Uniwersyteckiej Rady ds. Kształcenia, Ankiety Oceny Zajęć Dydaktycznych UW są realizowane we wszystkich jednostkach przy pomocy wspólnego systemu ankietującego zintegrowanego z systemem USOS.

Przeprowadzenie ankiet powinno odbyć się w trakcie przedostatnich lub ostatnich zajęć w semestrze, na co przeznaczone powinno być ok. 10-15 minut zajęć.

Uwaga: Dla zajęć, które już zostały zakończone (np. odbywały się w pierwszej połowie semestru), z przyczyn oczywistych ankietowania nie można przeprowadzić na zajęciach. W związku z tym studenci powinni ocenić takie zajęcia samodzielnie.

Ankiety można wypełnić w terminie: 27 maja do 16 czerwca 2024, w serwisie USOSweb lub używając aplikacji mobilnej USOS.

Opis dostępu do systemu ankietującego:

1. W serwisie USOSweb: Należy przejść do zakładki Dla studentów, wybrać pozycję Ankiety, a następnie przejść do ankiety dotyczącej danych zajęć.

2. W aplikacji Mobilny USOS UW: W menu głównym aplikacji należy wybrać pozycję Ankiety, a następnie przejść do ankiety dotyczącej danych zajęć.