Inauguracja roku akademickiego na WGSR UW

Dziekan, Kierownik Jednostki Dydaktycznej i Rada Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego
zapraszają na inaugurację roku akademickiego 2024/2025

Uroczystość odbędzie się 24 września 2024 r. o godz. 12.00 w auli dawnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa

• Hymn Państwowy.
  • Hymn Unii Europejskiej.
  • Otwarcie uroczystości przez Dziekana prof. dr. hab. Macieja Jędrusika.
  • Wystąpienie Jego Magnificencji Rektora UW prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka.
  • Wystąpienie przedstawiciela Samorządu Studentów WGSR.
  • Wręczenie Medali im. Jerzego Kondrackiego: mgr Elżbiecie Błażek (WGSR UW), prof. dr hab. Danieli Szymańskiej (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu), emerytowanej prof. dr Marii Rosie Colantuono (Departament Geografii Uniwersytetu Neuquen w Argentynie).
  • Gaude Mater Polonia.
  • Ślubowanie studentów I roku studiów.
  • Wykład inauguracyjny dr Aliny Awramiuk-Godun, „Krajobraz kulturowy pogranicza – jak geografowie badają zjawiska i procesy kulturowe?”.
  • Gaudeamus igitur.

Uroczystość uświetni występ Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 18 września 2024 r. : tel. 22 5520630 lub email: d.chojnackas@uw.edu.pl